LiveZilla Live Help
 
Virtual Server

CLOUD SERVER

Cloud Slice 40 Gb SAS Disk 1024 MB Ecc RAM 500 Gb $10.00 Satın Al
Cloud x2 Slice 80 Gb SAS Disk 2048 MB Ecc RAM 1000 Gb $20.00 Satın Al
Cloud Dedicated 120 Gb SAS Disk 3072 MB Ecc RAM 1500 Gb $30.00 Satın Al
Cloud Cluster 160 Gb SAS Disk 4096 MB Ecc RAM 2000 Gb $40.00 Satın Al

Sunucu Donanımı

Dell R510 Serisi Sunucular ile En yüksek Performans ve En güvenli veri depolama alanı olan Raid 10 Disk yapısı altında sisteminizi muhafaza etme olanağı, Minimum Risk ile verileriniz güvenli ellerde Performansınız ise En iyi derecelerde olacaktır.

Kontrol Sizde

Cloud Sunucularda Local KVM ile bios seviyesine kadar erişebilir, istediğiniz zaman yeniden kurulum, restart veya sunucunuzu kapatma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Hazır iso dosyaları ile istediğiniz işletim sistemini istediğiniz anda kendinizde kurabilirsiniz.

Destek

Destek Ekibimize teknik veya yazılımsal hertürlü konuda sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Hatta tüm sunucu seçeneklerinde Layer-1 Seviyesindeki desteği tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz. 444vps ekibi 7 Gün / 24 Saat sizin için burada.

Servis ve İzleme

Anlık trafik kullanımı, sunucunuz üzerindeki tüm servisler, özel olarak istemiş olduğunuz web siteleriniz; 7 Gün / 24 Saat Uzman Personelimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak gözetim altında tutulur ve size aylık olarak raporlanır.

 
CLOUD Server Nedir ?
Cloud-computing teriminin tam olarak Türkçe karşılığı bulunmamaktadır. Ancak "Bulut" gibi gezici bir veri mantığı düşünürsek, yüksek performanslı bir makinadan çalıştırılan uygulamanın diğer makinalarda (Master-slave mantığı gibi ama tam olarak değil. Hepsi birbirinden özgürdür.) da kurulum vesaire yapmadan çalıştırılabilmesidir.

Mevcut ekonomik kriz ve maliyet azaltma faktörleri cloud-computing sürecinin başlamasında oldukça etkili olmuştur. Örneğin şirket olarak bir sunucu kiraliyorsunuz ve tüm ofisiniz bu sunucuya bağlanıyor. Bağlanma gerçekleştikten sonra tüm işlemler karşı sunucu üzerinde gerçekleştiriliyor. Örnek olarak bir muhasebe yazılımınız olduğunu düşünün. Tüm uygulama ve veritabanı sunucunuzda birikiyor. Ancak bu sistemde artık sadece sunucunun değil, diğer bilgisayar ya da sunucuların da bağlanırken yüksek internet hızına ihtiyaç duyacakları kesin. Çünkü karşı sunucuda açılan uygulama, donanımsal olarak yetersiz kendi makinalarınızda açılamadığından kurulmuştur. Ancak yüksek veri ile çalışılan bir uygulamada da yüksek internet hızı olmadan bu uygulama ile interaktif olarak çalışmanız zorlaşacaktır. 444VPS'in cloud-computing çerçevesinde hazırlamış olduğu uygulama sizler için en ideal çözüm olacaktır.
 

444VPS.COM.TR Bir OwnHost Kuruluşudur OwnHost Internet Hizmetleri