LiveZilla Live Help
 

VIRTUAL DEDICATED SERVER

VDS Basic 30 Gb SAS Disk 1024 MB Ecc RAM Sınırsız $9.95 Satın Al
VDS Standart 60 Gb SAS Disk 2048 MB Ecc RAM Sınırsız $24.95 Satın Al
VDS Pro 80 Gb SAS Disk 3072 MB Ecc RAM Sınırsız $34.95 Satın Al
VPS Maxi 120 Gb SAS Disk 4096 MB Ecc RAM Sınırsız $59.95 Satın Al

Sunucu Donanımı

Dell R510 Serisi Sunucular ile En yüksek Performans ve En güvenli veri depolama alanı olan Raid 10 Disk yapısı altında sisteminizi muhafaza etme olanağı, Minimum Risk ile verileriniz güvenli ellerde Performansınız ise En iyi derecelerde olacaktır.

Kontrol Sizde

Cloud Sunucularda Local KVM ile bios seviyesine kadar erişebilir, istediğiniz zaman yeniden kurulum, restart veya sunucunuzu kapatma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Hazır iso dosyaları ile istediğiniz işletim sistemini istediğiniz anda kendinizde kurabilirsiniz.

Destek

Destek Ekibimize teknik veya yazılımsal hertürlü konuda sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Hatta tüm sunucu seçeneklerinde Layer-1 Seviyesindeki desteği tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz. 444vps ekibi 7 Gün / 24 Saat sizin için burada.

Servis ve İzleme

Anlık trafik kullanımı, sunucunuz üzerindeki tüm servisler, özel olarak istemiş olduğunuz web siteleriniz; 7 Gün / 24 Saat Uzman Personelimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak gözetim altında tutulur ve size aylık olarak raporlanır.

 
Virtual Dedicated Paketlerinde Artık Kontrol Sizde
444VPS' in kusursuz hizmet kalitesi ve tamamen Türkiye'de barındırılan sunucuları sayesinde, Türk kullanıcılarının sitenize daha yüksek hızda erişimine olanak sağlayan sunucularımız, sizin ve şirketinizin ihtiyacı olan tüm esnek çalışma koşullarını sağlamak için yapılandırıldı.

Bugün 444VPS ailesine katılın en iyi fiyatlara, en iyi hizmet ve teknik desteğe, en yüksek performanslı ve kalitesini dünyaca kanıtlamış olan ESX Server altyapısında ki sunucularla tanışın!
Üstelik taşıma içinde hiçbir ek ücret ödemeyin...
 

444VPS.COM.TR Bir OwnHost Kuruluşudur OwnHost Internet Hizmetleri